Városlista
2025. július 2, szerda - Ottó

Hírek

2017. December 12. 07:36, kedd | Belföld
Forrás: mti

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében

Fákat csavart ki a viharos erejű szél Győr-Moson-Sopron megyében, a tűzoltókat hétfő estig csaknem 30 helyszínre riasztották - tájékoztatta a megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy kicsavart és úttestre vagy háztetőre dőlt fákhoz, valamint leszakadt villanyvezetékekhez és megtépázott háztetőkhöz vonultak ki a tűzoltók. Az esetek során senki sem sérült meg - tette hozzá.

Az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapja szerint Öttevényen a Fő utcában gyökerestűl fordított ki a szél egy fát, amely kárt tett egy lakóház teraszában és kéményében. Győrújbaráton, a Nagy Lajos utcában egy ház kertjében dőlt ki egy fa, amely félig eltorlaszolta az utat. Győrben a Szent István úton egy társasház tetejét bontotta meg a szél, míg a Rónay Jácint utcában egy autóra dőlt egy fa.

Fotó: MTI illusztráció

Címkék: fa, győr, Moson, Sopron, szél, vihar

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld

KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ

A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal

2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet

2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld

Hitelt kell felvennie a Fővárosnak

A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel