Hírek
2016. Május 03. 07:56, kedd |
Bulvár
Forrás: mti
Eurovíziós Dalfesztivál - Freddie túl van az első próbán és elégedett

Túl van az első próbán Freddie (Fehérvári Gábor Alfréd) a stockholmi Eurovíziós Dalfesztiválon. Az énekes az MTI-nek telefonon hétfőn azt mondta, hogy elégedett és várja a versenyt.
"A próba leginkább arról szólt, hogy a hang, a hangzás megszólalása rendben legyen és ezzel elégedett vagyok, igazán jó munkát végeznek a helyiek, mindenre odafigyelnek. A vizuálról, a színpadképről is egyeztettünk, kértünk néhány változtatást, fejlődik a produkció. Ezen a téren ugyan nem tudják teljes mértékben megvalósítani a svéd kollégák, amit elképzeltünk, de ez nem baj, a lényeg, hogy a végeredmény minőségi legyen" - fejtette ki Freddie.
Az énekes hétfőn a helyszínen sajtótájékoztatón is válaszolt az újságírók kérdéseire. Ezt követően az MTI kérdésére elmondta, hogy öten lesznek a színpadon: rajta kívül három vokalista - a Fool Moon a cappella csapatból Mészáros Tamás, Molnár Gábor és Wodala Barnabás -, valamint Baranya Dávid táncos.
"Úgy gondolom, kedvező, hogy a 10-i első elődöntőben negyedikként lépek színpadra a 18-as mezőnyben. Nagyon kíváncsi vagyok, már várom a versenyt" - jegyezte meg Freddie.
Az énekes a jövő heti Eurovíziós Dalfesztivál előtt pénteken a stockholmi Magyar Házban lép fel, aznap újabb próba vár rá, szombaton pedig a Eurovision Village szabadtéri színpadán mutatja be versenydalát, a Pioneert.
Freddie május 10-én, kedden az első elődöntőben Lidia Isac moldovai énekesnő után lép színpadra. A 18 versenyzőből - akárcsak két nappal később, a második elődöntőben - tizen jutnak a 14-i döntő 26-os mezőnyébe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.
2025. Október 10. 07:34, péntek | Bulvár
Tíz magyar étterem kapott idén Michelin-csillagot
Tíz magyar étterem kapott Michelin-csillagot a Michelin Guide francia étteremkalauz csütörtök esti budapesti díjátadóján.
2025. Október 08. 07:41, szerda | Bulvár
Szerencsejáték Zrt.: mesterséges intelligencia használatával készült hamis videó terjed a világhálón
A Szerencsejáték Zrt. nevével visszaélő, mesterséges intelligencia használatával készült, megtévesztő tartalmú videó biztatja játékra a nézőket a közösségi oldalakon
2025. Október 07. 07:38, kedd | Bulvár
A Quimby 35 évét ünnepli jövő márciusban az MVM Dome-ban
Megalakulása 35. születésnapját nagyszabású koncerttel ünnepli jövőre a Quimby. Az egyik legnépszerűbb hazai rockzenekar 2026. március 28-án az MVM Dome-ban lép fel.