Hírek
2018. Június 17. 16:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Erdei kisvasút ütközött személyautóval Szobnál, áll a forgalom

Erdei kisvasút ütközött személyautóval Szobnál vasárnap délután, senki nem sérült meg, de áll a forgalom a vonalon - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta, az autó vezetője ki tudott szállni járművéből, a vonaton pedig kevesen utaztak, és ők sem sérültek meg.
Közölte: a vonat egy oszlopnak tolta az autót, ezért áll a forgalom a Nagybörzsönyig járó kisvasúton.
A tűzoltók végzik a műszaki mentést, eltávolítják az autót - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 09. 07:20, péntek | Belföld
Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 08. 05:00, csütörtök | Belföld
Cofidis-kutatás: a lakástulajdonosok harmada tervez felújítani idén
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.