Városlista
2026. július 9, csütörtök - Lukrécia

Hírek

2019. Június 26. 07:27, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Emelkedett a benzin és a gázolaj ára

Emelkedett a benzin és a gázolaj ára

A Mol emelte 3 forinttal a benzin és 5 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát szerdán.

A változást követően a benzin literenkénti átlagára 378 forintra, a gázolajé 391 forintra emelkedett.

Az üzemanyagok ára legutóbb június 21-én, pénteken változott, a 95-ös benzin ára 2 forinttal csökkent, a gázolajé nem változott.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok

A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.

2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét

Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.