Hírek
2013. Április 08. 07:37, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Elütötte sofőrjét egy busz a fővárosban
Elütette a gépkocsivezetőjét egy éjszakai busz hétfő éjjel Budapesten, a Nyugati pályaudvarnál - tájékoztatta az ORFK ügyeletvezetője az MTI-t.
András Tamás elmondta, hogy a buszvezető leszállt a járműről, de nem állította le a motort. A busz elindult, és miközben a vezető próbált rá visszaszállni, nekinyomta őt egy táblának.
A buszsofőrt súlyos sérülésekkel vitték kórházba.
A rendőrség vizsgálja az eset körülményeit - mondta az ügyeletvezető.

MTI Fotó: Lakatos Péter
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
