Hírek
2018. Január 04. 17:45, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták a Sajóvámoson halálos balesetet okozó gázolót
Elfogták azt a férfit, aki szerda este halálra gázolt Sajóvámoson egy 53 éves gyalogost, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott autójával
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel csütörtökön. Dobi Tamás elmondta: a rendőrök nagy erőkkel keresték azt a gépjárművet, illetve annak vezetőjét, aki a cserbenhagyásos gázolást elkövette, a széleskörű adatgyűjtés kevesebb mint 24 óra alatt eredményre vezetett.
A rendőrök azonosították, majd boldvai lakásán elfogták azt a 37 éves férfit, aki megalapozottan gyanúsítható a bűncselekmény elkövetésével. A gázolót bűnügyi őrizetbe vették, és lefoglalták a balesetkor használt tehergépkocsit is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
