Hírek
2015. Április 09. 13:37, csütörtök |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin
Egyszerűsödött a tankönyvellátás menete

Megkezdődött a 2015/2016-os tanévre a tankönyvrendelés: változás, hogy több idő áll rendelkezésre, erre és a kiadványok további húsz százalékkal lesznek olcsóbbak.
Jelentette be ezt Czunyiné dr. Bertalan Judit, az Emberi Erőforrások Minisztériumának köznevelési államtitkára szerdán Budapesten.
Az idei tanévtől kezdődően ismét iskolai szinten történik a csomagolásTőczik Zsolt, a tankönyvellátás logisztikájáért felelős Könyvtárellátó (KELLO) ügyvezető igazgatója elmondta: hatékonyabbá és egyszerűbbé szerették volna tenni a rendszert. Az ellátás menete mellett hozzányúltak a logisztikához – jelezte, hozzátéve: az a cél, hogy megfelelő mennyiségben, minőségben és határidőre leszállítsák a tankönyveket. Egyszemélyes ügyfél-kezelő rendszert alakítottak ki, minden iskolát egy meghatározott emberhez rendelnek, aki a rendelés elejétől a tankönyvellátás végéig segíti az intézményeket – közölte.
Folytatás…
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld
Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett
Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt
2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld
Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül
Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani
2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld
KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ
A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal