Városlista
2025. július 2, szerda - Ottó

Hírek

2018. Május 13. 10:36, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Egy tucat drogost kaptak el egy fővárosi bulihelyen - VIDEÓ az akcióról!

Egy tucat drogost kaptak el egy fővárosi bulihelyen - VIDEÓ az akcióról!

A budapesti rendőrök 12 embert állítottak elő egy erzsébetvárosi szórakozóhelyről szombat hajnalban.

Az erzsébetvárosi nyomozók a társszervekkel együttműködve május 12-én hajnalban a VII. kerületben egy Akácfa utcai szórakozóhelyen tartottak akciót, mert információ merült fel arra vonatkozóan, hogy ott kábítószert fogyasztanak, illetve terjesztenek. Az akcióban az erzsébetvárosi rendőrökön kívül részt vettek a BRFK V., VI. és VIII. kerületi Rendőrkapitányság, a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály, a BRFK Felderítő Főosztály nyomozói, valamint a Készenléti Rendőrség munkatársai is.

A szórakozóhelyen a rendőrök házkutatást tartottak, amely során kábítószer fogyasztáshoz kapcsolódó tárgyakat találtak és foglaltak le. A nyomozók a szórakozóhelyről 12 főt előállítottak a kerületi rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VII. kerületi Rendőrkapitányság az előállított személyekkel szemben kábítószer birtoklása vétség miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 02. 07:51, szerda | Belföld

Száz mozdonyt szerez be a MÁV 2026 végéig, ebből harminc már megérkezett

Jövő év végéig összesen 100 korszerű mozdonnyal bővül a MÁV személyszállítási flottája, ebből már 30 megérkezett és közülük 24 forgalomba is állt

2025. Július 02. 07:49, szerda | Belföld

Júliustól hátrányos helyzetű családokat lehet támogatni a REpont automatákon keresztül

Júliustól a REpont automatáknál leadott palackok után járó visszaváltási díjat hátrányos helyzetű családok megsegítésére és gyermekek fejlesztésére lehet felajánlani

2025. Július 01. 08:00, kedd | Belföld

KÖZGYŰLÉS ELŐTTI BESZÁMOLÓ

A képviselőtestület elfogadta a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetőjének 2024. évi beszámolóját.

2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld

Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó

Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal