Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2017. Szeptember 11. 18:12, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban

Egy 67 éves német nő rosszul lett és meghalt a Balatonban

Rosszul lett, majd életét vesztette a vízben Balatonfüreden egy ember, a rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit

- közölte Bakos Zsuzsanna, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófelelőse az MTI-vel hétfőn. Az origo.hu hírportál értesülései szerint egy 67 éves német nő vesztette életét fürdőzés közben, halálát a feltételezések szerint tüdőembólia vagy szívroham okozta. A bajba jutott nőt fürdőzők vitték a partra, de életét sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni.

Fotó: illusztráció

Címkék: balaton, meghalt

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 09:07, szombat | Belföld

Itt az újabb kihívás, Szlovákiában megjelent az afrikai sertéspestis

Agrárminisztérium: a Szlovákiában megjelent afrikai sertéspestis elleni védekezésre is figyelniük kell a hazai állattartóknak.

2025. Május 10. 09:04, szombat | Belföld

KSH: áprilisban 4,2 százalék volt az infláció

Áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 4,2 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Márciushoz viszonyítva átlagosan 0,2 százalékkal nőttek az árak - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Május 10. 09:03, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a harcot az újabb brüsszeli javaslat ellen

Magyarország és Szlovákia együtt veszi fel a küzdelmet az orosz energiaimport betiltását célzó brüsszeli javaslat ellen, az ugyanis brutális áremelkedést okozna mindkét országban -

2025. Május 10. 09:00, szombat | Belföld

Orbán Balázs: stratégiai döntések időszaka jön Ukrajnával kapcsolatban

A következő egy év legfontosabb politikai kérdése, hogy Ukrajnával kapcsolatban ne kövessenek el az európaiak két \"butaságot\" - fogalmazott a miniszterelnök politikai igazgatója egy csopaki polgári esten pénteken.