Városlista
2025. október 10, péntek - Gedeon

Hírek

2015. November 12. 15:00, csütörtök | Sport
Forrás: Gergelics József, az MTI különtudósítója jelenti:

Eb-pótselejtező - sikert várnak a magyar szurkolók

Eb-pótselejtező - sikert várnak a magyar szurkolók

A magyar szurkolók elszántsága nem ismer határokat: akadnak, akik másfél napon át utazva kisbusszal érkeztek Oslóba a labdarúgó-válogatott norvégok elleni Európa-bajnoki pótselejtezőjének első, csütörtöki felvonására.

Az egyik drukker az Oslo-fjord kikötőjénél mesélt arról, hogy a 2200 kilométeres túrának, melynek során kétszer kompoztak is, kedd este nyolc órakor huszonheten vágtak neki három kisbusszal, és csütörtök hajnali hatkor érkeztek meg a norvég fővárosba.

"Ez mindent megér. Nagyjából huszonöt éve követem a válogatottat, amelyért a világ végére is elutaznék. Életre szóló barátságok köttetnek ilyen utakon" - mondta a társaság egyik tagja.

Az Oslóba érkezett magyar drukkerek többsége egygólos vendégsikert vár a találkozón, s 1-0-s, vagy 2-1-es magyar győzelmet jósolt az Ullevaal Stadionban sorra kerülő meccsre, amelyen 700 vendégszurkoló lesz jelen.

A norvégok elleni párharc első felvonása 20.45-kor kezdődik. A visszavágót vasárnap szintén 20.45-től rendezik a Groupama Arénában.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen

A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.

2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport

A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea

2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport

Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton

Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.

2025. Október 07. 07:39, kedd | Sport

Magyar-örmény - A sérült Dibusz helyén Demjén a keretben

Dibusz Dénes sérülés miatt nem csatlakozik az örmények és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.