Hírek
2012. Május 31. 14:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Drágult az üzemanyag
Emelte bruttó 4, illetve 3 forinttal a 95-ös benzin és a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt. csütörtökön.
A Mol egy hete nem változtatott az árakon, míg előtte egy héttel bruttó 5 forinttal csökkentette a 95-ös benzin és 3 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát. A héten a benzin átlagára literenként 430 forintra nőtt, hasonlóan a gázolajéhoz, ami szintén 430 forint lett.
A benzin ára az idén április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj január közepén volt a legdrágább, akkor egy liter átlagosan 449 forint volt. Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

