Városlista
2025. május 10, szombat - Ármin

Hírek

2012. Január 31. 14:16, kedd | Bulvár
Forrás: Stop.hu/Új Ász

Családja elől is eltitkolta a pornót VV Vera

Családja elől is eltitkolta a pornót VV Vera

A villa érzékeny lelkű lánya folyton úgy érzi, hogy őszintesége miatt jut vissza a villába.

Ám ha olyan őszinte embernek tartja magát, talán felmerül a kérdés: családja elől miért titkolta el pornós múltját? Vera nővére ugyanis mit sem tudott az esetről, de kiáll húga mellett.

- Nem tudom, hogyan fog reagálni a testvérem az őt ért vádakra, de azt igen, hogy mindenkinek lenne mit takargatnia - kezdte Vera testvére.

- Mi sem tudtunk erről a filmről, és egyértelmű, hogy ha kijön a villából, nekünk is el kell majd mesélnie, mi is volt ez valójában. Hogy egyáltalán így volt-e, mert addig nem is akarunk foglalkozni ezzel a témával, amíg nem ismerjük a teljes igazságot! - mondta Vera nővére, Zsuzsa az Új Ásznak.

Címkék: valóvilág, VV Vera, VV5

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.

2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár

Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon

Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is

2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Bulvár

Új helyszínekkel és mintegy 3000 programmal várja a Művészetek Völgye a közönséget

Új helyszínekkel és a képzőművészettől az újcirkuszon át a zenéig mintegy 3000 programmal várja a látogatókat a Művészetek Völgye július 18. és 27. között Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden.

2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár

Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie

A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.