Hírek
2014. Július 18. 17:51, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Csak a leállósávon halad a forgalom az M1-esen Bábolnánál

Csak a leállósávon haladhat a forgalom a Győr felé vezető oldalon az M1-es autópályán Bábolnánál, ahol egy kamion átszakította a szalagkorlátot péntek délután - tájékoztatta a rendőrség és a katasztrófavédelem az MTI-t.
Racsné Galambos Gréta, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a műszaki mentés idejére a külső és a belső sávot is lezárták a Győr felé vezető oldalon, a forgalom csak a leállósávon haladhat.
Stolczenberger Klára, a megyei katasztrófavédelem szóvivője elmondta: a kamion Budapest felé tartott, amikor defektet kapott, és átszakította a szalagkorlátot. A baleset helyszínére kamionmentőt hívtak - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 28. 17:16, szerda | Belföld
Új korszak elé néz a magyar kisipar
A globális kihívások és gyorsuló technológiai változások közepette is a magyar kisipar megerősítését sürgette Németh László,
2025. Május 28. 15:07, szerda | Belföld
Agrárkamara: a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszik az ingyenes pályázatírási szolgáltatást
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) a fiatal gazdáknak is elérhetővé teszi minden vármegyében az ingyenes pályázatírás szolgáltatását - közölte a köztestület szerdán az MTI-vel.
2025. Május 28. 12:04, szerda | Belföld
Latorcai Csaba: a Brüsszelt vezető baloldali elit gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában
A Brüsszelt vezető baloldali elit igazából egy gazdasági lehetőséget lát Ukrajnában, és egy gazdasági érdekcsoportot kiszolgálva mindent elkövet azért, hogy Ukrajnát soron kívül vegyék föl az Európai Unióba
2025. Május 28. 10:05, szerda | Belföld
Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál
Szerdától három hétig burkolatot javítanak az M1-M7 autópályák szétválási csomópontjánál Törökbálint térségében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-vel.