Hírek
2017. Május 24. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Csak 16 éves, de rekordösszegért érkezik a Real Madrid új brazil igazolása

A Real Madrid lecsapott a mindössze 16 éves brazil Vinícius Júniorra, aki csak 2019 nyarán csatlakozik a spanyol futballklubhoz.
A Bajnokok Ligája-címvédője kedden jelentette be, hogy megállapodott a Flamengóval, eszerint a szélső hivatalosan jövő nyáron ír alá a Real Madridhoz, de további egy évig még nevelőegyesületét erősíti.
Vinícius Júniorért - aki két hete mutatkozott be a Flamengo felnőtt csapatában - sajtóértesülések szerint 45 millió eurót fizet a spanyol klub, ezzel ő lesz minden idők legdrágább 17 éven aluli játékosa.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 10. 09:11, szombat | Sport
Marco Rossi 2030 nyaráig hosszabbított
A Magyar Labdarúgó Szövetség 2030 júniusáig meghosszabbította Marco Rossi szövetségi kapitány szerződését.
2025. Május 09. 07:25, péntek | Sport
Tyson Fury korábbi világbajnok ökölvívó Budapestre látogat
Tyson Fury korábbi nehézsúlyú világbajnok ökölvívó pénteken Budapestre látogat, és a helyszínen tekinti meg féltestvérei, Thomas és Roman Fury mérkőzéseit.
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda Eb-selejtező - Szlovákiai győzelmével kijutott a tornára a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott kijutott a jövő januári Európa-bajnokságra, mivel 39-24-re nyert Szlovákia vendégeként a selejtezősorozat ötödik fordulójában, szerdán Galgócon.
2025. Május 05. 07:57, hétfő | Sport
Több mint 12 ezren futottak a Futókörök Napján
Több mint 12 ezren futottak a vasárnap ötödik alkalommal megrendezett Futókörök Napján, melynek keretében 21 helyszínen húzhattak futócipőt az érdeklődők.