Hírek
2011. Szeptember 21. 07:45, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Bokája törött válogatottunk kapusának

Bokatörést szenvedett és már meg is műtötték Fazekas Nándort, a bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának válogatott kapusát.
A klub keddi bejelentése szerint Fazekas a hétfői edzésen sérült meg, és még éjjel megoperálták. „A sérülés mindig rosszkor jön, de ez most különösen rossz pillanatban történt. Nehéz alapozáson vagyunk túl, javában folyik a bajnokság, két hét múlva pedig kezdődik a BL. Most mutathattam volna meg igazán, milyen formában vagyok” – mondta Fazekas. Hozzátette: az orvosok szerint már szerdán hazamehet, és bár hat hétig „mankóznia” kell, azért speciális gépekkel tovább tréningezik.
A műtétet végző dr. Mahunka Zsolt megjegyezte: biztos, hogy hosszú kihagyás vár Fazekasra, hiszen ilyenkor minimum hat hétig teljesen tehermentesíteni kell a sérült testrészt. Hat hét után lehet bármit érdemben nyilatkozni a felépülés várható idejéről.
Az NB I-ben hat mérkőzés után százszázalékos MKB Veszprém október 2-án rajtol a BL-ben, és a lengyel Kielce otthonában lép pályára. (lm)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 10. 07:30, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Veszprém végig vezetve nyert a Kielce ellen
A Veszprém házigazdaként 35-33-ra legyőzte a lengyel Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, csütörtökön.
2025. Október 09. 07:34, csütörtök | Sport
A Pro Recco legyőzésével újra a Ferencvárosé a trófea
2025. Október 08. 07:45, szerda | Sport
Magyar-örmény - Tóth Balázs: ha a vb-ről álmodozunk, akkor nyernünk kell szombaton
Tóth Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa szerint ha a csapat a világbajnoki szereplésről álmodozik, elengedhetetlen, hogy szombaton hazai pályán legyőzze az örmény együttest.
2025. Október 07. 07:39, kedd | Sport
Magyar-örmény - A sérült Dibusz helyén Demjén a keretben
Dibusz Dénes sérülés miatt nem csatlakozik az örmények és a portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretéhez.