Hírek
2018. Szeptember 22. 12:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Bántalmazta rokonait egy férfi Fertőrákoson, majd öngyilkos lett
Szóváltást követően bántalmazta hozzátartozóit egy negyvenéves férfi pénteken Fertőrákoson, majd bezárkózott a házba és öngyilkos lett
- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a férfi egy fejszenyéllel bántalmazta az őt meglátogató két rokonát, egyiküket feltehetően lőfegyverrel megsebesítette. A sértettek a szomszédba menekültek, az elkövető pedig bezárkózott a házába és nem jött elő, a rendőrök felszólítására sem.
A rendőrök valószínűsítették hogy lőfegyver van a férfinál, ezért a Terrorelhárítási Központ (TEK) segítségét kérték az elfogáshoz. A TEK munkatársai bementek a házba, ahol holtan találták a férfit.
A megyei rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.
A Kisalföld online tudósítása szerint a férfi az édesanyját és annak élettársát sebesítette meg, őket a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
2026. Július 09. 09:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: az idei új költségvetési hiánycélt augusztus végére határozzák meg
2026. Július 09. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: sikerült megerősíteni a világ legerősebb politikai és védelmi szövetségének egységét
Magyar Péter sikeresnek értékelte a NATO kétnapos ankarai ülését a találkozó után, szerda délután közzétett Facebook-bejegyzésében.
