Hírek
2012. Szeptember 14. 10:09, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár a 8-as főúton

Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntekenaz MTI-vel.
Kómár Viktória elmondta: egy kamion csúszott meg a 8-as főút 82 és 83 kilométere között pénteken reggel, melynek következtében a jármű az úttesten keresztbe fordult, személyi sérülés nem történt.
A baleseti szemle és a mentés idejére teljes útzár van érvényben, a rendőrök a forgalmat Ajkarendek felé terelik - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 29. 12:00, csütörtök | Belföld
NGM: lendületben a hazai turizmus - áprilisban több mint 1,4 millió vendég összesen 3,4 millió vendégéjszakát töltött a magyarország
A kormány azon dolgozik, hogy a dinamikusan bővülő hazai turizmus még intenzívebben járuljon hozzá a családok jólétéhez, a munkahelyteremtéshez és a vidéki turisztikai térségek fejlődéséhez -
2025. Május 29. 11:00, csütörtök | Belföld
Június 22-én lesz a Magyarország Szépe döntője a Duna csatornán
Bemutatták azt a húsz lányt, aki versenybe szállhat az idei Magyarország Szépe címért. A verseny döntőjét június 22-én élőben közvetíti a Duna csatorna.
2025. Május 29. 08:37, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: geotermikus energiával helyeznék biztos alapokra a Liszt Ferenc Repülőtér energiaellátását
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér energiaellátását biztos alapokra szeretnék helyezni
2025. Május 29. 06:00, csütörtök | Belföld
MÁV: vasárnaptól meghosszabbított üzemidővel közlekednek a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok hétvégenként
Vasárnaptól a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok is csatlakoznak a hétvégenként érvényes új, éjszakai közlekedési rendhez - közölte a MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága szerdán a MÁV-csoport honlapján.