Hírek
2018. Július 29. 13:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: M1/hirado.hu
Az ittas vezetés veszélyeire hívta fel a figyelmet David Coulthard - VIDEÓVAL
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző.
A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Az ittas járművezetés veszélyeire hívja fel a magyar autósok figyelmét David Coulthard volt Forma 1-es autóversenyző. A pilóta az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként jött Budapestre és ha már itt volt, egy gokarttal versenyzett is egyet – közölte az M1 Híradója.
David Coulthard, a Williams, a McLaren és a Red Bull egykori pilótája azért jött Budapestre és azért vállalkozott egy gokart-versenyre Óberling Józseffel, az ORFK Közlekedésrendészetének vezetőjével, hogy felhívja a magyar autósok figyelmét az ittas vezetés veszélyeire.
Videó és fotó: police.hu
Az egykori autóversenyző úgy fogalmazott, „egy életünk van, amelyet a lehető legjobban szeretnénk megvédeni. A rendőrség és a Heineken közös kampányának üzenete is világos: ha iszol, soha ne vezess” – hangsúlyozta.
David Coulthard egykori kollégájával, Jackie Stewarttal együtt az egyik nemzetközi sörgyár „Ha vezet, soha ne igyon!” kampányának nagyköveteként népszerűsíti a zéró toleranciát. A cég együttműködési megállapodást kötött az Országos Rendőr-főkapitánysággal is, hogy közösen buzdítsák józanságra a járművezetőket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni
