Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2017. Július 18. 17:53, kedd | Belföld
Forrás: mti

Autóval ütközött a vonat Bátaszéknél

Autóval ütközött a vonat Bátaszéknél

Személyautóval ütközött egy vonat Tolna megyében, Bátaszék és Decs között kedden délután - közölte a Mávinform az MTI-vel.

A Bajáról Sárbogárdra tartó személyvonat Decs és Bátaszék között ütközött a személygépkocsival, azt oldalra kilökte. A vasúti átjáróban jól működött a sorompó, a gépkocsivezető mégsem állt meg - írták a közleményben.

A vonaton senki nem sérült meg. A helyszínelés idején az utasokat Baja és Szekszárd között vonatpótló buszok szállítják.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint az autóban ketten sérültek meg, őket a mentők látják el.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld

Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban

Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld

31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények

Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.