Hírek
2019. Július 25. 11:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Anya és lánya együtt próbálta brutálisan meggyilkolni a családfőt
Vádemelési javaslattal zárult az a nyomozás, amelyet egy anya és lánya ellen folytattak le a rendőrök, amiért megpróbálták megölni a családfőt - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu-n.
A tájékoztatás szerint a bölcskei nő és lánya békülési ürüggyel hívta házukba a családfőt tavaly szeptemberben, de miután szóváltásba keveredtek vele, a tizennyolc éves lány egy késsel nyakon szúrta apját.
A férfi ezt követően menekülni kezdett a házból, de a nők különböző eszközökkel folyamatosan bántalmazták eközben.
A sértett ugyan kijutott az épületből, de nem sokkal később az utcán felesége a családi autóval elütötte őt és elhajtott. A férfi súlyos sérüléseket szenvedett.
A rendőrséget a feleség értesítette az esetet követően arról, hogy lányával együtt bántalmazták a tőlük külön élő férjét, ugyanakkor a későbbi kihallgatásukkor a bűncselekmény elkövetését mindketten tagadták. A rendőrség az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 26. 10:00, kedd | Belföld
Mol: zavartalan a hazai kerozinellátás, biztosított a repülőterek működése
A magyarországi repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan - reagált a Mol a sajtóban megjelent légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekre hétfőn.
2026. Május 26. 07:34, kedd | Belföld
Kelenföldi mozdonytűz - Mávinform: megindult a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon
Megindulhatott a forgalom a Kelenföldet érintő vonalakon, miután elvontatták a korábban kigyulladt és fennakadásokat okozó mozdonyt - közölte a Mávinform hétfő este a honlapján.
2026. Május 26. 07:33, kedd | Belföld
Magyar Péter: egy-két héten belül benyújthatjuk a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalról szóló törvényjavaslatot
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
