Hírek
2019. December 31. 10:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán
A rendőrség egy 22 éves férfit keres a kőbányai emberölés miatt
Egy 22 éves férfit keres a rendőrség a kőbányai emberölés miatt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu honlapon.
A közleményben azt írták, elfogatóparancsot adtak ki K. D. ellen, aki a gyanú szerint hétfőn a X. kerületi Harmat utcában, egy társasházi lakásban bántalmazott egy nőt. A sérültet a mentők kórházba vitték, de a nő a szakszerű ellátás ellenére meghalt.
A rendőrség közzétette a feltételezett elkövető fényképét, és azt kérték, hogy aki látja a férfit vagy a tartózkodási helyéről információval rendelkezik, névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a Telefontanú ingyenesen hívható 06-80-555-111-es zöldszámán, illetve a 107-es vagy 112-es központi segélyhívó számok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
