Hírek
2024. December 19. 08:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
A MOHU megnövelt kapacitással dolgozik a karácsonyi időszakban
A MOHU a karácsonyi időszakban megnövelt kapacitással dolgozik a zökkenőmentes visszaváltás érdekében - közölte a vállalat szerdán az MTI-vel.
A várható forgalomnövekedés miatt a társaság 2024. december 15. és 2025. január 12. között megnövelt nyitvatartással várja telephelyein és válogatóiban az üzletekből érkező, visszaváltott palackokat szállító teherautókat országszerte. Ezzel is segíti a folyamatos és zavartalan visszaváltást a REpontokon - tájékoztatott a cég közleményében.
A MOHU készletfelméréseket végez az üzletekben található zsákok és plombák mennyiségéről, és több üvegtárolót biztosít a boltok számára. December 24-én délelőtt pedig a MOHU teherautói több mint 200 üzletet látogatnak meg, hogy begyűjtsék a visszaváltott italos palackokat és dobozokat - ismertették.
Az ünnepek alatt is folyamatos az elszállítás, a visszaváltás zavartalan működése a boltok fokozott készültségét is igényli - jelezte közleményében a MOHU.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
2026. Február 25. 09:07, szerda | Belföld
Február 26-án indulhat újra a kőolajszállítás
2026. Február 25. 09:00, szerda | Belföld
A Medián szerint nyílik az olló a két nagy párt között
Jelentős előnyt mér a Tisza Pártnak a Fidesz–KDNP-vel szemben a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása – számolt be róla a HVG.

