Városlista
2026. április 6, hétfő - Vilmos, Bíborka

Hírek

2015. Május 27. 07:16, szerda | Belföld
Forrás: MTI

A Dunába esett egy nő Budapesten, kimentették

A Dunába esett egy nő Budapesten, kimentették

A Margitszigetnél a megáradt Dunába csúszott kedden egy 60 éves nő, akit egykilométeres sodródás után tudott kimenteni a vízirendészet - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

A rendőrség honlapján közzétett tájékoztatás szerint kedd délután a Margit híd alól mentettek ki egy nőt, aki elmondása szerint a Margitszigeten sétált, amikor a Dunába csúszott. A vízirendészek néhány perccel a bejelentés után kimentették a nőt a vízből, aki ennyi idő alatt több mint egy kilométert sodródott a megáradt folyóban.
A nőt a mentőszolgálat munkatársai további kivizsgálásra kórházba vitték.

Címkék: baleset, duna, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld

Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban

Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.

2026. Április 06. 11:00, hétfő | Belföld

Orbán Viktor Kiskundorozsmán ellenőrizte a Török Áramlat megerősített katonai védelmét

Egyelőre Magyarország gázellátása nincs veszélyben, de észnél kell lenni, a szükséges ellenőrzéseket és folyamatos védelmet teljesíteni kell

2026. Április 06. 09:46, hétfő | Belföld

Megnyílt a megújult Citadella - ingyenes programokkal várják az érdeklődőket

Megnyílt a budapesti Gellért-hegyen a megújult Citadella a nagyközönség előtt húsvétvasárnap kora délután, az alkalomból két napon keresztül ingyenes programokkal várják az érdeklődőket.